آخرین‌نوشته‌ها
نمایش‌همه
آخرین‌نوشته‌ها
نمایش‌همه
آخرین‌نوشته‌ها
نمایش‌همه
نوشته‌شده‌توسط
یکشنبه, 06/18/2017
367 بازدید
لایک شده

بروزرسانی تیفانی منتشر شد

سلام خدمت تمامی همراهان ودیعه ، به دنبال افزایش بازدید های روزانه سایت و حمایت های شما عزیزان در این سه سالی که در خدمتان بودیم تصمیم گرفتیم بروزرسانی تیفانی را که پنجمین (5.0.0) بروزرسانی بزرگ ودیعه است را برای تابستان انتشار دهیم تا در این فصل زیبا و گرم در کنار همدیگر کلی مطلب جدید یاد ببگیریم.

در بروزرسانی تیفانی ما با توجه به ورودی بسیار قابلی توجهی که شما عزیزان در طریق موبایل به سایت داشتید ، تصمیم گرفتیم در این بروزرسانی توجه بسیاز زیادی بر روی طراحی رابط کاربری برای موبایل و تبلت قرار دهیم تا تجربه خوبی را برایتان فراهم سازیم . در ادامه میتوانید جزییات کامل از  تغییراتی که در این بروزرسانی ایجاد شده است را مشاهده فرمایید:

[vc_single_image image=”9545″ img_size=”full” alignment=”center” el_class=”allwaysr”][vc_empty_space]

فصلی نو، ظاهری نو

ما در بروزرسانی تیفانی با استفاده از روش مینیمالیست سعی بر ساده سازی رابط کاربری کردیم و با افزودن رنگ های سفید ،آبی و کرم روشن ظاهر اصلی سایت را خنک نگاهداشتیم تا در این فصل گرم با تماشای ودیعه تجربه لذت بخشی را تجربه کنید. با بررسی هایی که طی این 3 سال که در خدمت شما عزیزان بوده ایم نتیجه گرفتیم برای اولین بار در ودیعه منحنی کردن المان های صفحات را اجرایی کنیم و همان طور میبینید اکثر قسمت های صفحات مانند عکس و منو ها و… همه گیری به شکل گرد یا نیمه گرد طراحی  شده اند تا چشم های انسان در طولانی مدت خسته نشود.

[vc_empty_space]
[vc_single_image image=”9546″ img_size=”full” alignment=”center” el_class=”allwaysr”][vc_empty_space]

نبرد خط و آسمان زمینی

از بین راز های ودیعه میتوان فقط فهمید در نبرد بین و آسمان زمینی و خط های سیاه و سپید هویت جدید ودیعه ساخته شد و بوته طلایی در پس این نبرد سخت خود را پنهان نبود تا در آینده نچندان دور با قدرت بیشتر به ودیعه بازگرداند.

[vc_empty_space]
[vc_single_image image=”9547″ img_size=”full” alignment=”center” el_class=”allwaysr”][vc_empty_space]

تبلیغات محتوایی

از این به بعد مزون ها یا شرکت های مرتبط با صنعت مُد میتوانند تبلیغات خود که مرتبط با  پُست های ودیعه باشد را به شکل دوره ای و در قالب عکس بالای صفحه به نمایش کاربران ودیعه بگذارند  همچنین در صفحه اول بخش هایی برای تبلیغات متفرقه نیز قرار داده شده است . برای دریافت اطلاعات بیشتر به salam@vadiye.com یا تلگرام ما پیام دهید.

[vc_empty_space]
[vc_single_image image=”9548″ img_size=”full” alignment=”center” el_class=”allwaysr”][vc_empty_space]

سازگارپذیری بالا

این بار ودیعه به بالاترین سطح دسترسی پذیری خود رسیده است و تا به امروز هیچ یک از بروزرسانی های ودیعه به این شکل با موبایل ها و تبلت ها سازگار نبوده است . نسخه موبایل ودیعه قابلیت اجرای صحیح درتمام مرورگر های موبایل را دارد و با تغییر اندازه هوشمند فونت تجربه عالی خواندن راحت را به شما القا میکند. بخش نظرات کاملا سازگار با موبایل ها بوده و هر زمان شما میتوانید سوال هایتان را از نوسندگان بپرسید.

[vc_empty_space]
[vc_single_image image=”9549″ img_size=”full” alignment=”center” el_class=”allwaysr”][vc_empty_space]

گوگلی جستجو کنید

به آسانی جستجوی خود را آغاز کنید. با استفاده از موتور جستجو گوگل در سایت بخش را آماده کردیم که شما با استفاده از موتور جستجو گوگل به راحتی بتوانید مطالب سایت را جستجو کنید و از آن استفاده کنید ، از مزایی این بخش تصحیح لغت وارد شده ، دقت بالای جستجو ، نمایش نتایج جستجوی بهتر با توجه به سوابق شما اشاره کرد.

[vc_empty_space]
بلاگ

تنپوش های جدید “خلوت”

https://www.instagram.com/p/BphjddMA00R/?taken-by=khallvat https://www.instagram.com/p/BphhEjHAacN/?taken-by=khallvat https://www.instagram.com/p/Bphg5bOA_HA/?taken-by=khallvat https://www.instagram.com/p/Bpgl9W6Ac14/?taken-by=khallvat https://www.instagram.com/p/Bpgk8Dtg8sF/?taken-by=khallvat  
بلاگ

ست های پاییزی zarirdesign

https://www.instagram.com/p/BpfDIbfhnTF/?taken-by=zarirdesign https://www.instagram.com/p/BpU8zpLFYrC/?taken-by=zarirdesign https://www.instagram.com/p/BpSM9TaBzVs/?taken-by=zarirdesign https://www.instagram.com/p/BpXYXq9BGTs/?taken-by=zarirdesign https://www.instagram.com/p/BpU8zpLFYrC/?taken-by=zarirdesign https://www.instagram.com/p/BpSM9TaBzVs/?taken-by=zarirdesign https://www.instagram.com/p/BpPjQ7xBh9r/?taken-by=zarirdesign https://www.instagram.com/p/BpaCnY_hEJ8/?taken-by=zarirdesignhttps://www.instagram.com/p/BpXYXq9BGTs/?taken-by=zarirdesign
بلاگ

کالکشن تابستان شال Mulberry scarf 2018

https://www.instagram.com/p/Bl8hSy5huiw/?taken-by=mulberry.scarf https://www.instagram.com/p/Bl43dbchzQZ/?taken-by=mulberry.scarf https://www.instagram.com/p/BlbHmIShU0p/?taken-by=mulberry.scarf https://www.instagram.com/p/BlV9zmShjsK/?taken-by=mulberry.scarf https://www.instagram.com/p/BlQGfwshyrA/?taken-by=mulberry.scarf https://www.instagram.com/p/BlKchHjhYL6/?taken-by=mulberry.scarf https://www.instagram.com/p/BlICwashDn5/?taken-by=mulberry.scarf https://www.instagram.com/p/BlD1FMDhtnk/?taken-by=mulberry.scarf https://www.instagram.com/p/BkYGxzAhBZ5/?taken-by=mulberry.scarf  

ارسال پاسخ